• Język: Polski Polski
 • Zmień

Język:

Koszyk

Zwroty i reklamacje

Naszym priorytetem jest jak najszybsze i bezpieczne dostarczenie do Ciebie towaru.

Koszty przesyłki zależą od wybranej formy płatności :
-

Zwroty

W ciągu 10 dni zwrócimy

Zasady działania 10 dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy: - Jeżeli uznasz, że z jakiegokolwiek powodu otrzymany towar nie spełnia Twoich oczekiwań, a nie został uszkodzony, napisz o tym do nas iskraodadoz@wp.pl i odeślij przesyłkę w ciągu 14 dni od daty odebrania na nasz adres: F.U.H.P. ul.SIKORSKIEGO 18A 11-200 BARTOSZYCE .
Prawo nie przyznaje takiej możliwości przedsiębiorcy.Jeżeli faktura rzeczywiście została wystawiona na firmę, a nie na osobę prywatną, kupujący nie jest konsumentem i cały zestaw "ustaw konsumenckich" go nie dotyczy. Nie przysługuje mu prawo odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży

Po otrzymaniu towaru od Ciebie zwrócimy Tobie jego wartość na wskazane konto. Zwrócony towar nie może nosić śladów użytkowania,UZYWANIA,WLACZENIA DO SPRAWDZENIA oraz musi być Z PARAGONEM w oryginalnym opakowaniu - jeżeli takie posiadał. Zwrot pieniędzy dotyczy wartości towaru - nie obejmuje kosztów przesyłek KTORE PONOSI KUPUJACY W CHWILI WYSYLKI TOWARU DO NAS.NIE PRZYJMUJEMY PRZESYLEK POBRANIOWYCH[NALEZY WYSYLAC BEZ POBRANIA]

Podsumowując, masz 14 dni na darmowe zapoznanie się z naszym towarem.

Jesteśmy dla Ciebie i działamy z myślą o Tobie, dlatego gwarantujemy dobre zakupy bez ryzyka.

 1. W przypadku, gdy okaże się, że dostarczony towar jest niezgodny z zamówieniem, Zamawiającemu przysługuje prawo do wymiany towaru na zamówiony bądź nowy.
 2. Odesłanie zamówionego towaru następuje na rachunek FIRMY ISKRA, który pokrywa związane z tym koszty.
 3. Reklamacje rozpatrywane są w terminie 14 dni. W przypadku uwzględnienia reklamacji, Zamawiającemu wysyłany jest nowy egzemplarz w miejsce niezgodnego z zamówieniem. W przypadku, gdy reklamacja nie zostanie uwzględniona, FIRMA ISKRA- zareklamowany towar odsyła na własny koszt.
 4. W sytuacji braku zamówionego a niewadliwego towaru,  FIRMA ISKRA informuje o tym Zamawiającego mailem bądź telefonicznie. Wedle wyboru Zamawiającego – uiszczona należność jest zwracana na jego rachunek bankowyZ KOSZTAMI WYSYLKI NAJTANSZYMI KTORE NALEZY WYSYLAC PO NAJTANSZYCH KOSZTACH PRZEWAZNIE TO POCZTA POLECONY LUB PACZKA EKONOMICZNA, albo wysyłany jest inny towar w tej samej cenie, wybrany przez Zamawiającego. Koszty przesyłek ponosi FIRMA ISKRA .
 5. Czas na reklamację z tytułu rękojmi

  1 rok
  rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców
 6. Towar sprzedawany do celów związanych z działalnością gospodarczą nie podlega odpowiedzialności z tytułu rekojmii za wady fizyczne  (Art. 558 par. 1 Kodeksu Cywilnego).
 7. Postępowanie podczas reklamacji produktu (prosimy o wcześniejszy kontakt):

  Towar należy odesłać na adres: F.U.H.P. ul.SIKORSKIEGO 18A 11-200 BARTOSZYCE

  Koniecznie z dopiskiem: ZWROT.

  Wraz z towarem prosimy o dostarczenie podpisanej oraz wypełnionej karty gwarancyjnej oraz oryginał paragonu lub kopię - ksero faktury VAT. Krótkiej informacji o uszkodzeniu.
 8. .GWARANCJA 12-MIESIECY-DLA KLIENTOW -KONSUMENTOW -NIE PRZYSLUGUJE DLA FIRM